Copyright (c) 2016 by "Mateusz Bala"  .  All Rights reserved  .  E-Mail: devil.cry30@gmail.com
Galeria
Aktualnie dostępne psy:
Jakie są?
Wspaniałe! To wszystko! Więcej pisać nie trzeba. Dobrze wychowany, okazanie mu odrobinę uczucia, poświęcenia czasu na różne zabawy potrafi nam się odwdzięczyć wiernością i oddaniem.

To nie prawda, że są agresywne. To jaki on będzie zależy tylko od nas. Od jego właściciela. Czasem słyszymy, że pies zaatakował ale czy ktoś się kiedyś zastanawiał czemu? Pies czasem musi się bronić, owszem atakuje ale jest to taki pies, który jest wystraszony. Czemu? Każdy z nas kiedyś w życiu doznał jakiegoś urazu, przed którym teraz się broni. Tak samo jest z psem, który kiedyś doznał cierpienia przez swojego pana.

Największym zagrożeniem zagrożeniem dla zwierzęcia, a nawet potworem jesteśmy my-ludzie. Człowiek, który potrafi zrobić okrutne bestialstwo wobec swojego psa i nie tylko. Taki właśnie jest pies, który atakuje, który doznał cierpienia od swojego pana.

Pamiętajmy, że pies to istota żywa, która też odczuwa ból. To nie zabawka, którą mozna się "pobawić", a po znudzeniu pozbyć się jej. Pies to odpowiedzialność, trzeba karmić i dbać, a nie głodzić i maltretować.
 
Olszówka 182
34-740
Mail: skalisnewzgorze@gmail.com
Tel: 511 042 722
14/12/2016 (ostatnia aktualizacja)
- Rodzice
- Black
- Biko
- Bit
- Bandyta